2016 yaz aylarına erken rezervasyonları almaya başladım. Dolayısıyla evlenecek çiftlere birer birer fırsatlar yaratmaya devam ediyorum. Her zaman olduğu gibi düğün fotoğraf çekimlerinde %10’a varan indirimler ve ücretsiz prova çekimleriyle tüm illerde geçerli olarak bu fiyatlara sahip oluyor. Ve çok büyük sorun gibi gözüken düğün fotoğraf çekimini bana emanet etmiş oluyorsunuz.

Garanti Tarih
Rezervasyonunuz yaptırdıktan sonra düğün fotoğraf çekim gününüz kesinleşmiş ve o gün size ayrılmış olacaktır.

İstediğiniz Yerde Dış Mekan Fotoğraf Çekimi
İstanbul içinde veya Kocaeli, Sakarya, Bursa farketmeksizin sizin istediğiniz dış mekanda düğün fotoğraflarınızı çekeceğiz. Tabi ki yine her zaman olduğu gibi düğün fotoğrafı çekilen mekanlarda size rehberlik yapacağım.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi, Düğün Hikayesi ve Tüm Gün Düğün Fotoğraf Çekimleri
Düğün hikayesi ve tüm gün düğün fotoğraf çekimlerinde geçerli %10 İNDİRİM ve dış mekan fotoğraf çekimlerinde %5 indirim uyguluyorum. Böylece hayallerinizde ki düğün fotoğraflarına uygun fiyatlar ile bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Uygun Fiyat
Düğün fotoğraf çekim paket fiyatları için tıklayınız.

İstanbul Dışında Düğün Fotoğraf Çekimleri
Düğün fotoğraf çekimlerinde erken rezervasyon tüm çiftler için geçerlidir. İstanbul, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa, Bodrum, Antalya, Gökçeada, Bozcaada illerimizde aynı fiyatlarla çekimleri gerçekleştiriyorum. Evlenecek çiftler tarafından pek çok kez sorulan sorudur “Sedat, bizim düğünümüz Bursa’da olacak burada fotoğraf çektirmek istiyoruz. Nasıl oluyor fiyatlar?” Şunu diyeyim bu benim için hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Aynı paket fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Sadece istemiş olduğunuz fotoğraf çekimi paketinin üzerine sadece ve sadece yol masrafını ekliyoruz. Ayrıca belirtmek isterim ki istanbul için ve şehir dışı çekimlerde 5-6 kişilik bir ekiple gelmiyorum. Bir tek şahsım gelerek sizi maddi olarak zorlamadan organizasyonumuzu hızlı bir şekilde sonuçlandırıp düğün fotoğraf çekimi konseptimizi konuşmaya başlıyoruz.

Erken rezervasyon yaptıran tüm çiftlere Ücretsiz Düğün Provası Çekimi ve Save the Date fotoğraf çekimi için hemen tıklayın.

Her şey tamamsa o halde bana bir mail atarak detayları konuşabiliriz. Bana buradaki formu doldurarak çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 🙂 Maillerinizi bekliyor olacağım.