PAKETLER

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları, Fotoğraf Paketleri

Hayali Kareler Fotoğrafçılık olarak dış mekan çekimleri, düğün hikayeleri, trash çekimler, save the date fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz. Tüm düğün fotoğraf çekimi paketlerinin ücretlerini ve detaylarını burada bulabileceksiniz.

BANA ULAŞIN SIKÇA SORULAN SORULAR

Dış Mekan Düğün Çekimi

Fotoğraf çekiminin yapılacağı mekanlara benim rehberliğimle birlikte istediğiniz konsepte en uygun mekana/mekanlara karar vererek yaklaşık 150 dakika süren sınırsız sayıda fotoğraf çekimini sizinle gerçekleştireceğiz.

Düğün Hikayesi Çekimi

Düğün hikayesi fotoğraf çekimleri çiftlerin kuaförde hazırlık aşamasıyla başlayan ve dış mekan çekimiyle devam ederken gelin alma ve nikah töreni fotoğraf çekimleriyle 1 gün boyunca bir fotoğraf çekimini sizinle gerçekleştireceğiz.

Trash Çekim

Düğün fotoğrafçılığında çöp çekim olarak adlandırılan bu çekim kimi zaman bir sahilde kimi zaman bir paintball sahasında resmiyetin dışında aksiyon ve romantizmi marjinal bir düğün fotoğrafı tarzında fotoğraf çekimini sizinle gerçekleştireceğiz.

"Save The Date" Prova Çekimi

Düğün fotoğrafçılığında “Save The Date Fotoğraf Çekimi” olarak adlandırılan bu çekim tarzı düğün fotoğraf çekiminden hafta/haftalar öncesinde düğün fotoğraf çekimi için karar verilen mekanda yada konseptinize uygun mekanda/mekanlarda fotoğraf çekimini sizinle gerçekleştireceğiz.

Nişan Çekimi

Fotoğraf çekiminin yapılacağı mekanlara benim rehberliğimle birlikte istediğiniz konsepte en uygun mekana/mekanlara karar vererek yaklaşık 150 dakika süren sınırsız sayıda fotoğraf çekimini sizinle gerçekleştireceğiz.

Düğün Albümleri

Gelinliğiniz ve damatlığınız kadar şık ve sade bir düğün albümünü fotoğraf çekiminden hemen sonra elde edebileceksiniz. Gelin albümü, aile albümleri, ufak albüm ve full foto usb bellek ile çok beğendiğiniz fotoğraflarınızı artık albüm baskısıyla ölümsüzleştirmiş oluyoruz. Düğün albümünü görmek için tıklayınız.

Düğün Fotoğraf Çekim Paketleri

Dış mekan düğün fotoğraf çekimi, düğün hikayesi fotoğraf çekimi ve trash fotoğraf çekimlerinden oluşan dört ayrı paketi sizin için oluşturdum. Paket fiyatları İstanbul ili içerisinde ortalama mesafedeki mekanlar üzerinden oluşturulmuş sabit ve net fiyatlardır. Ancak çeşitli noktalarda ki ulaşım ve zaman hususları paket fiyatlarında değişiklik gösterebilir. Organizasyonunuzun komplike olduğunu düşünüyorsanız lütfen benden destek alınız.

 

İstanbul dışında ki çekimler için Şile, Sakarya, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa, Bodrum, Antalya, Gökçeada, Bozcaada sadece paket fiyatlarına 1 fotoğrafçının ulaşım ücreti dahil edilir. İstanbul dışı çekimler (Şile dahil) için Dış Mekan-1 paketi geçerli değildir.

Dış Mekan Düğün-1

1.300
150 dk. Dış Mekan Çekimi
Düğün Albümü
Full Foto USB Bellek

Dış Mekan Düğün-2

1.750
4-5 Saat Dış Mekan Çekimi
1’den Fazla Dış Mekan Çekimi
Düğün Albümü
Full Foto USB Bellek

Düğün Hikayesi

2.500
Gün Boyu Fotoğraf Çekimi
Dış Mekan Çekimi
Düğün Albümü
Full Foto USB Bellek

Full Düğün Hikayesi

3.700
Gün Boyu Fotoğraf Çekimi
Dış Mekan Çekimi
Trash Fotoğraf Çekimi
Düğün Albümü
Full Foto USB Bellek

ERKEN REZERVASYONDA İNDİRİM!
Düğün tarihinize ve düğün fotoğraf çekimi tarihinize +45 GÜNDEN FAZLA zaman var ise %10’A VARAN İNDİRİM fırsatını ve ÜCRETSİZ PROVA FOTOĞRAF ÇEKİMİ veya SAVE THE DATE FOTOĞRAF ÇEKİMİ yaptığımı unutmayın! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Düğün Öncesi ve Düğün Sonrası Fotoğraf Çekim Paketleri

Düğün tarihinizi aldığınız zaman artık davetiyeleriniz için sevdiklerinize ve ailenize muhteşem fotoğraf anısı bırakmak için save the date fotoğraf çekimi, dış mekan nişan fotoğraf çekimi ve düğünden sonra trash çekim paketlerini oluşturdum.

Save the Date Çekimi

300
60 dk. Fotoğraf Çekimi
Dış Mekan Çekimi
Fotoğraf Rötuşu (10 Adet)

Nişan Çekimi-1

750
120 dk. Fotoğraf Çekimi
Dış Mekan Çekimi
Fotoğraf Rötuşu (20 Adet)
Full Foto USB Bellek

Nişan Çekimi-2

1.300
120 dk. Fotoğraf Çekimi
Dış Mekan Çekimi
Düğün Albümü
Full Foto USB Bellek

Sadece Trash Çekim

1.300
150 dk. Fotoğraf Çekimi
Dış Mekan Çekimi
Düğün Albümü
Full Foto USB Bellek

Unutmamanızda fayda var!

Fiyat ve Performans…

Alacağınız hizmetin başarım ve eder oranı olarak değerlendirme yaparsanız çok iyi bir hizmet alacağınızdan şüpheniz olmasın. Bizim en iyi referansımız fotoğraflarını çektiğimiz çiftlerdir. Dilerseniz çiftlerimizin bize dediklerini buradan göz atabilirsiniz.

Sedat, emeğine sağlık çok güzel oldu. Fotoğrafların hepsini çok merak ediyorum :))

ÇİĞDEM ♥ ENGİN

2 saat çekim vaad edip saatlerce en iyi için uğraşan gelin damadin sıkıldığı ama o nun şevkle çekime devam ettiği, düğunden önce mükemmel anlar, heyecanlar yasatan, zaman su gibi akarken telaselerden uzak mutluluğu hatirlatan ve stresten azicikta olsa arindiran çok hoş çok eğlenceli paylaşim oldu.ben ve bitanem,aşkim hayatimin anlami cook tesekur ediyoruz 🙂 sevgilerle...

EMİNE ♥ HAKAN

Sedat Bey, Kargoyu aldık ve büyük merakla açtık 🙂 Gerçekten çok muhteşem olmuş. İlgi ve emeğiniz için sağolun, ailece çok beğendik . Gerçekten cok teşekkürler tekrar gorüşmek üzere hoşçakalın.

IRINA ♥ ALİ

Düğün günümüzde herşey harikaydı sayenizde hiçbir sorun yaşamadık ellerinize sağlık. Ayrıca balayından gelir gelmez Foto DVD''nin elime ulaşması ayrıca sevindirdi bizi. Teşekkür ederiz. :))))

ZEYNEP ♥ OKTAY
See more premium WordPress themes by TommusRhodus